همه محصولات
کلید واژه ها [ dx7 four head printer inkjet board ] همخوانی داشتن 302 محصولات.
برد چاپگر جوهر افشان تک سر W5113 کم هزینه برای چاپگر تخت 4720
| مشخصات برد اصلی: | 182mm*112mm |
|---|---|
| مشخصات هیئت مدیره: | 94mm*123mm |
| رنگ: | آبی |
TX800 Spurt Draws Print USB2.0 چاپگر جوهرافشان دو سر سیستم چاپگر تخت تخت
| مشخصات برد اصلی: | 182mm*112mm |
|---|---|
| مشخصات تخته سر: | 198mm*132mm |
| مدل نازل کاربردی: | 4720,W5113,I3200,TX800,XP600,DX5,DX7,7610 |
سیستم پرینتر جوهرافشان دو سر شبکه گیگابیتی چاپ I3200 Spurt
| مشخصات برد اصلی: | 182mm*112mm |
|---|---|
| مشخصات هیئت مدیره: | 198mm*132mm |
| رنگ: | آبی |
Eco Solvent 600 I3200 سر چاپگر
| نام محصول: | Betterprinter چاپگر اصلی محیط زیست حلال I3200 سر چاپ برای چاپگر نساجی فرمت بزرگ 1.8m |
|---|---|
| نام تجاری: | چاپگر بهتر |
| برنامه: | انواع مختلف چاپگر جوهر افکار جوهر افشان ، چاپگر مسطح UV ، چاپگر DTF |
قطعات اصلی چاپگر جوهرافشان Betterprinter I3200 هد چاپ برای چاپگر DTG چاپگر DTF UV
| نام محصول: | هد چاپ I3200 |
|---|---|
| برند: | چاپگر بهتر |
| درخواست: | انواع مختلف چاپگر جوهر افکار جوهر افشان ، چاپگر مسطح UV ، چاپگر DTF |
چاپگر جوهرافشان عکس تخت XP600 هد چاپگر DTF XP600 نازل هد چاپ UV برای چاپگر UV DTF
| نام محصول: | برای جوهر افشان XP600 |
|---|---|
| چاپگر مناسب: | برای پرینترهای جوهرافشان |
| درخواست: | انواع مختلف چاپگر جوهر افکار جوهر افشان ، چاپگر مسطح UV ، چاپگر DTF |
چاپگر جوهر افشان ONE PASS سیستم کنترل بهتر چاپگر I3200 برای چاپگر کارتن استفاده کنید
| مشخصات برد اصلی: | 166mm*113mm |
|---|---|
| مشخصات برد توسعه: | 115mm*100mm |
| رنگ: | آبی |
Betterprinter 100% اصل چاپ EPS4720 برای چاپگر Ecosolvent چاپگر UV DTF
| نام محصول: | Betterprinter 100% اصلی با نام تجاری جدید EPS4720 هد چاپ برای چاپگر UV Ecosolvent |
|---|---|
| نام تجاری: | چاپگر بهتر |
| کاربرد: | انواع چاپگر اینجت اپسون، چاپگر تخت UV، چاپگر DTF |
I3200 سیستم کنترل تخته چاپ یکطرفه برای چاپگر استوانه ای
| مشخصات برد اصلی: | 166mm*113mm |
|---|---|
| مشخصات تخته توسعه: | 115mm*100mm |
| رنگ: | آبی |
مجموعه تخته هد چاپ TX600 4 سر تخته یدکی سیستم هد برد اصلی برای چاپگر UV تخت dtf چاپگر جوهر افشان
| نام: | برد کنترل پرینتر جوهر افشان TX600 چهار سر |
|---|---|
| مدل سر اسپری کاربردی: | 4720، W5113، I3200، Tx800، XP600، Dx5، Dx7، 7610 |
| کاربرد: | تعمیرگاه ماشین آلات، چاپخانه، تبلیغات |

