همه محصولات
کلید واژه ها [ dx7 four head printer inkjet board ] همخوانی داشتن 302 محصولات.
سیستم کنترلی چاپگر جوهرافشان TX800 USB2.0 دو سر برای چاپگر تخت UV
| مشخصات برد اصلی: | 182mm*112mm |
|---|---|
| مشخصات تخته سر: | 198mm*132mm |
| رنگ: | آبی |
کیت جوهر افشان Usb2.0 دو سر TX800 برای چاپگر کف
| مشخصات برد اصلی: | 182mm*112mm |
|---|---|
| مشخصات تخته سر: | 94mm*123mm |
| مدل قابل اجرا: | 4720,W5113,I3200,TX800,XP600,DX5,DX7,7610 |
کیت پرینتر جوهرافشان دو سر شبکه Gigabit I3200 برای برد چاپگر عکس
| مشخصات برد اصلی: | 182mm*112mm |
|---|---|
| مشخصات تخته سر: | 198mm*132mm |
| رنگ: | آبی |
کیت سیستم چاپگر جوهرافشان تخته دیواری tx800 برای چاپگر جوهر افشان سفید
| مشخصات برد اصلی: | 182mm*112mm |
|---|---|
| مشخصات تخته سر: | 63mm*123mm |
| مدل نازل کاربردی: | 4720,W5113,I3200,TX800,XP600,DX5,DX7,7610 |
چاپگر برچسب کریستالی تک سر TX800 چاپگر جوهرافشان تخته ای برای نقاشی دیواری چاپگر UV DTF صفحه تخت کوچک
| مشخصات برد اصلی: | 182mm*112mm |
|---|---|
| مشخصات تخته سر: | 63mm*123mm |
| مدل نازل کاربردی: | 4720,W5113,I3200,TX800,XP600,DX5,DX7,7610 |
Tx800 All In One Mainboard For Crystal Label Printer Inkjet Painting Wall Advertising Space Parking Board Printer UV
| نام محصول: | همه در یک تابلو |
|---|---|
| نام تجاری: | چاپگر بهتر |
| صنایع قابل اجرا: | تبلیغات، پارچه، لیبل |
I1600 چاپگر UV 4 سر چاپگر کوچک فلت استیکر انتقال گوشی موبایل کیف تبلیغاتی چاپگر صفحه
| هد چاپی قابل اجرا: | 4720,W5113,I3200,TX800,XP600,DX5,DX7,7610,I1600 |
|---|---|
| مزیت: | تحویل سریع، کیفیت پیشرفته |
| مدل: | برد چاپگر I1600 |
کیت برد الکترونیکی صنعتی پرینتر UV Flatbed Printer Tx800 Four Head Print Board Inkjet
| مشخصات برد اصلی: | 182mm*112mm |
|---|---|
| مشخصات تخته سر: | 198mm*132mm |
| رنگ: | آبی |
صفحه چاپی برچسب لیوان آب سفارشی
| Applicable Printhead: | 4720,W5113,I3200,TX800,XP600,DX5,DX7,7610,I1600 |
|---|---|
| Advantage: | Fast Delivery, Advanced Quality |
| Model: | I1600 Printer Board |
چاپ پارچه ی صفحه ی مسطح UV XP600 صفحه ی یکپارچه ی چاپگر دو سر DTF
| نام محصول: | همه در یک تابلو |
|---|---|
| برند: | چاپگر بهتر |
| صنایع قابل استفاده: | تبلیغات، پارچه، لیبل |

