همه محصولات
کلید واژه ها [ dx7 four head printer inkjet board ] همخوانی داشتن 302 محصولات.
صفحه چاپ چاپی حبر سفید XP600 برای چاپگر دیواری پوستر عکاسی برچسب مسطح کسب و کار چاپ صنعتی
| نام محصول: | XP600 همه در یک صفحه جوهر |
|---|---|
| نوع چاپ: | چاپگر جوهر |
| نوع تخته: | ست تخته تک سر |
هد چاپگر مادربرد G5I برای چاپگر DTG صنعتی در مقیاس بزرگ برای چاپگر انتقال حرارت فیلم PET
| مشخصات برد اصلی: | 182mm*112mm |
|---|---|
| مشخصات تخته سر: | 198mm*132mm |
| مدل نازل کاربردی: | 4720,W5113,I3200,TX800,XP600,DX5,DX7,7610 |
تابلوی چاپ جوهر افشان دو سر اپسون B310 DX7 برای پرینتر پرش چاپ
| مشخصات برد اصلی: | 182mm*112mm |
|---|---|
| مشخصات تخته سر: | 198mm*132mm |
| رنگ: | آبی |
سیستم کنترل پرینتر جوهرافشان USB2.0 Double Head DX5 برای چاپگر پیروگرافی جوهر سفید
| مشخصات برد اصلی: | 182mm*112mm |
|---|---|
| مشخصات تخته سر: | 198mm*132mm |
| رنگ: | آبی |
usb2.0 TX800 سیستم چاپگر جوهر افشان چهار سر برای چاپگرهای رنگ سنجی جوهر سفید استفاده می شود
| مشخصات برد اصلی: | 182mm*112mm |
|---|---|
| مشخصات تخته سر: | 198mm*132mm |
| رنگ: | آبی |
استفاده از برد چاپگر جوهرافشان دو سر USB2.0 ارزان قیمت DX5 برای چاپگر دیواری
| مشخصات برد اصلی: | 182mm*112mm |
|---|---|
| مشخصات هیئت مدیره: | 94mm*123mm |
| رنگ: | سبز آبی |
برد چاپگر جوهرافشان دو سر DX5 USB2.0 برای چاپگر عکس Spurt Draws Printer
| مشخصات برد اصلی: | 182mm*112mm |
|---|---|
| مشخصات تخته سر: | 198mm*132mm |
| مدل نازل کاربردی: | 4720,W5113,I3200,TX800,XP600,DX5,DX7,7610 |
برد چاپگر BetterPrinter 2 Head 4 Head XP600 سیستم چاپگر جوهرافشان USB2.0 Flatwire Printer Board
| مشخصات برد اصلی: | 182mm*112mm |
|---|---|
| مشخصات تخته سر: | 94mm*123mm |
| مدل نازل کاربردی: | XP600,TX800,I3200,,DX5,DX7,7610 |
برد پرینتر جوهر افشان دو سر Tx800 بهتر است ضد برخورد چاپگر برای چاپگر دیواری
| مشخصات برد اصلی: | 182mm*112mm |
|---|---|
| مشخصات تخته سر: | 94mm*123mm |
| مدل نازل کاربردی: | 4720,W5113,I3200,TX800,XP600,DX5,DX7,7610 |
برد چاپگر اپسون TX800 برد اصلی کالسکه دو سر برای نقاشی دیواری چاپگر تخت کوچک با حلال Eco
| مشخصات برد اصلی: | 182mm*112mm |
|---|---|
| مشخصات تخته سر: | 94mm*123mm |
| مدل نازل کاربردی: | 4720,W5113,I3200,TX800,XP600,DX5,DX7,7610 |

