همه محصولات
کلید واژه ها [ dx7 four head printer inkjet board ] همخوانی داشتن 302 محصولات.
Better Printer 4720 Double Head Printing Board Head Printer Main Board for Printer
| مشخصات برد اصلی: | 182mm*112mm |
|---|---|
| مشخصات تخته سر: | 198mm*132mm |
| مدل نازل کاربردی: | 4720,W5113,I3200,TX800,XP600,DX5,DX7,7610 |
سیستم چاپگر جوهرافشان USB2.0 دو سر DX7 برای چاپگر پیروگرافی جوهر سفید
| مشخصات برد اصلی: | 182mm*112mm |
|---|---|
| مشخصات هیئت مدیره: | 198mm*132mm |
| رنگ: | آبی |
بهتر چاپگر OEM DX5 PCB برد چاپگر سیستم کنترل چاپگر برد اصلی
| مشخصات برد اصلی: | 182mm*112mm |
|---|---|
| مشخصات تخته سر: | 198mm*132mm |
| مدل نازل کاربردی: | DX7,W5113,I3200,TX800,XP600,DX5,DX7,7610 |
چاپگر انتقال حرارت فیلم PET شبکه گیگابیتی 4720 اپسون پرینتر برد 4 سر
| مشخصات برد اصلی: | 182mm*112mm |
|---|---|
| مشخصات تخته سر: | 240mm*172mm |
| رنگ: | آبی |
سیستم کنترل چاپگر جوهرافشان برد چاپگر اپسون دو سر XP600 برای چاپگر عکس
| مشخصات برد اصلی: | 182mm*112mm |
|---|---|
| مشخصات تخته سر: | 198mm*132mm |
| مدل نازل کاربردی: | 4720,W5113,I3200,TX800,XP600,DX5,DX7,7610 |
کیت چاپگر جوهرافشان XP600 USB2.0 دو سر برای چاپگر عکس
| مشخصات برد اصلی: | 182mm*112mm |
|---|---|
| مشخصات تخته سر: | 198mm*132mm |
| رنگ: | آبی |
کیت جوهر افشان کم هزینه تک سر USB2.0 DX5 برای چاپگر زمینی چاپگر دیواری استفاده می شود
| مشخصات برد اصلی: | 182mm*112mm |
|---|---|
| مشخصات هیئت مدیره: | 63mm*123mm |
| رنگ: | سبز آبی |
سیستم کنترل چاپگر جوهرافشان XP600 چاپگر بهتر یک سر برای چاپگرهای تخت
| مشخصات برد اصلی: | 182mm*112mm |
|---|---|
| مشخصات تخته سر: | 63mm*123mm |
| مدل قابل اجرا: | 4720,W5113,I3200,TX800,XP600,DX5,DX7,7610 |
صفحه چاپ تک سر Inkjet XP600 برای چاپگر عکس صفحه تخت UV چاپگر برچسب کریستالی مورد تلفن
| مشخصات برد اصلی: | 182mm*112mm |
|---|---|
| مشخصات تخته سر: | 63mm*123mm |
| مدل قابل اجرا: | 4720,W5113,I3200,TX800,XP600,DX5,DX7,7610 |
چاپگر جوهرافشان TX800 سر چاپ کیت تخته دو سر USB برای پرینتر UV چاپگر حلال زیست محیطی
| مشخصات برد اصلی: | 182mm*112mm |
|---|---|
| مشخصات تخته سر: | 198mm*132mm |
| مدل نازل کاربردی: | 4720,W5113,I3200,TX800,XP600,DX5,DX7,7610 |

