همه محصولات
کلید واژه ها [ tx800 double head inkjet printer system ] همخوانی داشتن 295 محصولات.
چاپگر جوهرافشان بهتر برد اصلی چاپگر Spurt draws، سیستم کنترل چاپ جوهرافشان USB2.0 DX7
| مشخصات برد اصلی: | 182mm*112mm |
|---|---|
| مشخصات تخته سر: | 198mm*132mm |
| رنگ: | آبی |
رابط شبکه هشت سر برد چاپ جوهرافشان i3200، کیت چاپگر پیروگرافی جوهر سفید
| مشخصات برد اصلی: | 182mm*112mm |
|---|---|
| مشخصات تخته سر: | 240mm*172mm |
| رنگ: | آبی |
کیت چاپگر جوهر افشان USB2.0 DX7 چهار سر برای چاپگر راهنمای نوار استفاده می شود
| مشخصات برد اصلی: | 182mm*112mm |
|---|---|
| مشخصات تخته سر: | 198mm*132mm |
| رنگ: | آبی |
پورت شبکه چاپ پارچه UV Flat Panel Tx600 برد چاپگر چهار سر برد جوهر افشان
| مشخصات برد اصلی: | 182mm*112mm |
|---|---|
| مشخصات تخته سر: | 198mm*132mm |
| رنگ: | آبی |
Textile Thermal Transfer Ellipse Digital Heat Press Filming Board Printer I3200 Four Head
| مشخصات برد اصلی: | 182mm*112mm |
|---|---|
| مشخصات تخته سر: | 240mm*172mm |
| رنگ: | آبی |
کیت جوهر افشان کم هزینه تک سر USB2.0 DX5 برای چاپگر زمینی چاپگر دیواری استفاده می شود
| مشخصات برد اصلی: | 182mm*112mm |
|---|---|
| مشخصات هیئت مدیره: | 63mm*123mm |
| رنگ: | سبز آبی |
USB2.0 ارزان قیمت چاپگر تک سر DX7 استفاده از برد جوهرافشان برای چاپگر دیواری چاپگر تخت UV
| مشخصات برد اصلی: | 182mm*112mm |
|---|---|
| مشخصات هیئت مدیره: | 63mm*123mm |
| مدل قابل اجرا: | 4720,W5113,I3200,TX800,XP600,DX5,DX7,7610 |
چاپگر PET فیلم انتقال حرارت 4720 چهار سر W5113 کیت تخته جوهر افشان
| مشخصات برد اصلی: | 182mm*112mm |
|---|---|
| مشخصات تخته سر: | 240mm*172mm |
| رنگ: | آبی |
رابط شبکه DX5 برد جوهرافشان پرینتر تک سر برای چاپگر پیرووگرافی جوهر سفید
| مشخصات برد اصلی: | 200mm*111mm |
|---|---|
| مشخصات هیئت مدیره: | 63mm*123mm |
| رنگ: | سبز آبی |
برد چاپگر چهار سر USB2.0 Tx600 برای چاپگر انتقال حرارت فیلم PET صفحه تخت
| مشخصات برد اصلی: | 182mm*112mm |
|---|---|
| مشخصات تخته سر: | 198mm*132mm |
| بسته حمل و نقل: | بسته حرفه ای صادرات قوی |

