همه محصولات
کلید واژه ها [ tx800 double head inkjet printer system ] همخوانی داشتن 295 محصولات.
مجموعه تخته هد چاپ TX600 4 سر تخته یدکی سیستم هد برد اصلی برای چاپگر UV تخت dtf چاپگر جوهر افشان
| نام: | برد کنترل پرینتر جوهر افشان TX600 چهار سر |
|---|---|
| مدل سر اسپری کاربردی: | 4720، W5113، I3200، Tx800، XP600، Dx5، Dx7، 7610 |
| کاربرد: | تعمیرگاه ماشین آلات، چاپخانه، تبلیغات |
سیلندر چاپگر 7610 چهار سر چاپگر برد جوهرافشان برای چاپ عکس تبلیغاتی
| مشخصات برد اصلی: | 182mm*112mm |
|---|---|
| مشخصات تخته سر: | 198mm*132mm |
| مدل قابل اجرا: | 4720,W5113,I3200,TX800,XP600,DX5,DX7,7610 |
چاپگر انتقال حرارت فیلم USB2.0 TX600 PET برد اینکجت تزریق مستقیم چهار سر
| مشخصات برد اصلی: | 182mm*112mm |
|---|---|
| مشخصات تخته سر: | 198mm*132mm |
| بسته حمل و نقل: | بسته حرفه ای صادرات قوی |
صفحه چاپی برچسب لیوان آب سفارشی
| Applicable Printhead: | 4720,W5113,I3200,TX800,XP600,DX5,DX7,7610,I1600 |
|---|---|
| Advantage: | Fast Delivery, Advanced Quality |
| Model: | I1600 Printer Board |
چاپگر انتقال حرارتی فیلمی PET تخته جوهر افشان XP600 لامپ های UV لباس های استوانه ای سفید جوهر چاپ انتقال حرارتی
| نام محصول: | کیت برد جوهرافشان XP600 |
|---|---|
| خدمات پس از فروش: | پشتیبانی فنی ارائه دهید |
| کنترل کیفیت: | 100٪ از قبل تست شده قبل از حمل و نقل |
سیستم کنترل چاپگر جوهرافشان رابط شبکه بهتر چاپگر I3200 هشت هد برای چاپگر انتقال حرارت فیلم PET
| مشخصات برد اصلی: | 182mm*112mm |
|---|---|
| مشخصات تخته سر: | 240mm*172mm |
| رنگ: | آبی |
XP600 چاپگر صفحه ی جوهرافشان UV چاپگر صفحه ی مسطح استوانه ای پوسته ی پلاستیکی چاپ اسپرت می کشد چاپگر انتقال حرارتی فیلم PET
| نام محصول: | کیت برد جوهرافشان XP600 |
|---|---|
| مدل سر چاپ: | هد چاپ XP600 |
| نوع چاپ: | چاپگر جوهر |
هد چاپگر مادربرد G5I برای چاپگر DTG صنعتی در مقیاس بزرگ برای چاپگر انتقال حرارت فیلم PET
| مشخصات برد اصلی: | 182mm*112mm |
|---|---|
| مشخصات تخته سر: | 198mm*132mm |
| مدل نازل کاربردی: | 4720,W5113,I3200,TX800,XP600,DX5,DX7,7610 |
تابلوی یکپارچه TX800 تابلوی جوهر افشان برای چاپگر دیواری سیستم کنترل چاپگر عکاسی تبلیغاتی صفحه تخت کوچک
| مدل سر چاپ: | هد چاپ TX800 |
|---|---|
| نوع: | کیت برد |
| دوره ضمانت: | 1 سال |
صفحه چاپی حبر سفید TX800 کیت جوهر گذاری چاپ رول UV انتقال دیجیتال اسپری مستقیم چاپ نساجی A3
| نام محصول: | کیت برد جوهرافشان TX800 |
|---|---|
| خدمات پس از فروش: | پشتیبانی فنی ارائه دهید |
| صنایع قابل استفاده: | صنایع تبلیغاتی، نساجی، بسته بندی و چاپ |

