همه محصولات
کلید واژه ها [ tx800 double head inkjet printer system ] همخوانی داشتن 295 محصولات.
چاپگر پیروگرافی USB3.0 Inkjet Board I3200 برای چاپگر انتقال حرارت فیلم حیوانات خانگی
| مشخصات برد اصلی: | 182mm*112mm |
|---|---|
| مشخصات تخته سر: | 240mm*172mm |
| رنگ: | آبی |
صفحه ی فیبر نوری جی 5 آی چهار سر ماشین عکاسی UV بطری شراب فلت بست جوراب صفحه ی پرینتر استوانه ای
| مدل نازل کاربردی: | 4720,W5113,I3200,TX800,XP600,DX5,DX7,7610,I1600,G5I |
|---|---|
| مدل نازل: | ریکو جی 5 آی |
| ویژگی: | اورجینال و کاملا نو |
چاپگر UV استوانه ای TX800 چاپگر جوهر آمیزی بطری شراب بطری فیلم انتقال گرما PET چاپگر دیجیتال اسپری مستقیم
| نام محصول: | کیت برد جوهرافشان TX800 |
|---|---|
| خدمات پس از فروش: | پشتیبانی فنی ارائه دهید |
| صنایع قابل استفاده: | صنایع تبلیغاتی، نساجی، بسته بندی و چاپ |
مجموعه تخته چاپ TX800 تخته اصلی چاپگر لیبل کریستالی برای چاپگر پیروگرافی جوهر سفید صفحه تخت UV
| مشخصات برد اصلی: | 182mm*112mm |
|---|---|
| مشخصات تخته سر: | 94mm*123mm |
| مدل نازل کاربردی: | 4720,W5113,I3200,TX800,XP600,DX5,DX7,7610 |
قطعات چاپگر TX800 صفحه نمایش برای چاپگر محلول زیست محیطی چاپگر دیواری چاپ تبلت چاپ تبلیغاتی چاپگر عکس
| نام محصول: | کیت برد جوهرافشان TX800 |
|---|---|
| نوع چاپ: | چاپگر جوهرافشان |
| خدمات پس از فروش: | پشتیبانی فنی ارائه دهید |
چاپگر لیبل کریستال UV تخته جوهر افشان برای چاپ انتقال گرما
| نام محصول: | کیت برد جوهرافشان TX800 |
|---|---|
| نوع چاپ: | چاپگر جوهر |
| ویژگی: | اورجینال و کاملا نو |
صفحه ی پرینتر جوهر TX800
| Product name: | TX800 inkjet board kit |
|---|---|
| Printhead Model: | TX800 Printhead |
| Printing Type: | Inkjet Printer |
تخته چاپ اتصال سیم تخت تک سر Fpc DX7 برای چاپگر جوهر حلال اکو
| مشخصات برد اصلی: | 182mm*112mm |
|---|---|
| مشخصات تخته سر: | 198mm*132mm |
| مدل نازل کاربردی: | DX7,W5113,I3200,TX800,XP600,DX5,DX7,7610 |
بهتر چاپگر OEM DX5 PCB برد چاپگر سیستم کنترل چاپگر برد اصلی
| مشخصات برد اصلی: | 182mm*112mm |
|---|---|
| مشخصات تخته سر: | 198mm*132mm |
| مدل نازل کاربردی: | DX7,W5113,I3200,TX800,XP600,DX5,DX7,7610 |
چاپگر تزریق مستقیم USB2.0 کیت برد جوهرافشان 7610 برای چاپگر پیروگرافی جوهر سفید
| مشخصات برد اصلی: | 182mm*112mm |
|---|---|
| مشخصات تخته سر: | 198mm*132mm |
| مدل قابل اجرا: | 4720,W5113,I3200,TX800,XP600,DX5,DX7,7610 |

